• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
adana tablet servisi

Adana Tablet Servisi

Adana Tablet Tamiri

Ezcool Tablet Dokunmatik Değişimi

Ezcool Tablet Dokunmatik Değişimi

Adana Ezcool Servisi

 Adana Ezcook Dokunmatik Panel

Ezcool TABLET PC EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Ezcool Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Ezcool Tablet ekranı kırıldı, Ezcool Tablet ekranı çizildi, Ezcool Tablet ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; Ezcool tablet ekran tamiri, Ezcool ekran tamiri, Ezcool ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Ezcool Tablet PC Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

Ezcool Tabletların görüntü aktarma birimi olan Ezcool LCD ya da Ezcool Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz EkranTamricisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır. Ezcool Tablet Ekran Tamiri ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Ekran tamircisi’ne getirebilirsiniz.