• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
adana tablet servisi

Adana Tablet Servisi

Adana Tablet Tamiri

Exper Tablet Dokunmatik Değişimi

Exper Tablet Dokunmatik Değişimi

Adana Exper Servisi

 Exper Tablet Tamiri Adana


Exper TABLET PC EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Exper Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Exper Tablet ekranı kırıldı, Exper Tablet ekranı çizildi, Exper Tablet ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; Exper tablet ekran tamiri, Exper ekran tamiri, Exper ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Exper Tablet PC Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

Exper Tabletların görüntü aktarma birimi olan Exper LCD ya da Exper Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz EkranTamricisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır. Exper Tablet Ekran Tamiri ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Ekran tamircisi’ne getirebilirsiniz.