• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
adana tablet servisi

Adana Tablet Servisi

Adana Tablet Tamiri

Everest Tablet Dokunmatik Değişimi

Everest Tablet Dokunmatik Değişimi

Adana Everest Servisi

Adana Everest Tablet Servisi

Everest TABLET PC EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Everest Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Everest Tablet ekranı kırıldı, Everest Tablet ekranı çizildi, Everest Tablet ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; Everest tablet ekran tamiri, Everest ekran tamiri, Everest ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Everest Tablet PC Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

Everest Tabletların görüntü aktarma birimi olan Everest LCD ya da Everest Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz EkranTamricisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır. Everest Tablet Ekran Tamiri ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Ekran tamircisi’ne getirebilirsiniz.