• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
adana tablet servisi

Adana Tablet Servisi

Adana Tablet Tamiri

Dark Evo Tablet Dokunmatik Değişimi

Dark Evo Tablet Dokunmatik Değişimi
Adana Dark Servisi

Adana Dark Evo Tablet Servisi


Dark Evo TABLET PC EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Dark Evo Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Dark Evo Tablet ekranı kırıldı, Dark Evo Tablet ekranı çizildi, Dark Evo Tablet ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; Dark Evo tablet ekran tamiri, Dark Evo ekran tamiri, Dark Evo ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Dark Evo Tablet PC Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

Dark Evo Tabletların görüntü aktarma birimi olan Dark Evo LCD ya da Dark Evo Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz EkranTamricisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır. Dark Evo Tablet Ekran Tamiri ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Ekran tamircisi’ne getirebilirsiniz.