• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
adana tablet servisi

Adana Tablet Servisi

Adana Tablet Tamiri

Casper Tablet Dokunmatik Değişimi

Casper Tablet Dokunmatik Değişimi

Adana Casper Servisi

 Adana Casper Tablet


Adana Casper Dokunmatik Değişimi

CASPER TABLET PC EKRAN TAMİRİ

Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Casper Telefonu ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Casper Tablet ekranı kırıldı, Casper Tablet ekranı çizildi, Casper Tablet ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; Casper tablet ekran tamiri, Casper ekran tamiri, Casper ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Casper Tablet PC Ekran Tamiri Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

Casper Tabletların görüntü aktarma birimi olan Casper LCD ya da Casper Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Biz EkranTamricisi.com olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır. Casper Tablet Ekran Tamiri ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Ekran tamircisi’ne getirebilirsiniz.