• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
adana tablet servisi

Adana Tablet Servisi

Adana Tablet Tamiri

Anasayfa


     POLYPAD Q7 XXL IPS 7

   
Ürün Kodu : POLYPAD Q7 XXL IPS 7
Üretici : POLYPAD Q7 XXL IPS 7
Fiyat : 350 TL 
Ürün Özellikleri
POLYPAD Q7 XXL IPS 7 inç ARM Cortex 1.3 Ghz 1 GB
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Adana POLYPAD Q7 XXL IPS 7 Servisi

 

POLY PAD Tablet Servisi
POLY PAD Ekran Değişimleri

Çok hassas olan tablet bilgisayarınızın ekranı kırıldıysa, büyük bir özenle gerekli operasyonları gerçekleştiriyoruz. Bu gerekli operasyonlar çerçevesi içerisinde şayet cihazınızın yurt içerisinde yedek parça temini yoksa yurt dışından siparişleri verilerek bu yedek parçaları sizin için temin ediyoruz.

Pil & Şarj Arızaları

Tablet bilgisayarınızın şarjı çabuk bitiyor ya da şarj olmuyorsa, bataryanın doğru kullanımı konusunda sizi bilgilendirerek bataryanızın aşırı yıpranmasını önlüyoruz. Ayrıca donanım ihtiyacınızı karşılayarak, tablet bilgisayarınızı tamir ediyoruz. Yeni pil yada şarj cihazı arızaları durumunda bu gibi ekipmanların size garantili olarak satışını gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınızın ne olduğunu biliyorsanız Yedek Parça linki üzerinde bulunan form aracılığıyla bize ihtiyacınızı belirtebilirsiniz.

Sıvı Teması

Tablet bilgisayarınıza dökülen sıvı büyük arızalara sebep verebilir ve sıvı temasından kaynaklı arızalar size çoğu serviste problem çıkaracak bir durumdur. Biz sıvı teması olmuş cihazlar konusundaki çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştirdikten sonra, Maksimum Bilişim güvencesi altına alarak çözüm sonrasında da cihazınızın size problem olmasını engelliyoruz. Sıvı teması kaynaklı sizlerin yaşamış olduğu bu arızanın özel ekipmanlar yardımıyla maksimum düzeyde performans ile bakım, onarım ve tamir gibi ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümler tamamen Maksimum Bilişim güvencesi altındadır.

Wi-Fi Ayarları

Tablet bilgisayarınızdan internete giremiyorsanız, Teknik Servisimiz donanım ya da program ihtiyacına göre gerekli işlemleri yapar. Bu işlemleri sizin cihazınıza en kısa zamanda uygulayarak zamandan kazanmanızı ve mutlu referanslarımız arasında bulunmanızı garanti eder.

Maksimum Bilişim, Problem yaşamanız için değil; hayatta her zaman karşılaşabileceğimiz problemlerin bilişim sektöründeki çözümleri için yanınızdadır.

Cihaz Ayarları ve Senkronizasyonlar

Cihazınızın yaşamış olduğu arızalar her ne olursa olsun mutlaka son kullanıcı olarak gerekli ayarların yapılması gerekir. Bu ayarların tümü düzenlenerek yine sizin belirttiğiniz program yada ayar özelliklerinde kurulumları ve senkronizasyonları sağlanır.. Size cihazınız istediğiniz şekilde teslim edilir.

Yazılım Sorunları

Tablet bilgisayarınıza yüklediğiniz birçok programla ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Hatta bilgisayarınızı kullanamayacak kadar yavaşlama ve takılma gözlemlediyseniz, Teknik Servisimiz maksimum performans alacağınız uygulamaları GBT-SB yada Chech-Up hizmetimiz doğrultusunda gerçekleştirir.. Bu hizmetimiz cihazınızdaki virüsleri temizleyerek, cihazınızdaki performans düşüklüğüne etki eden faktörlerin yok etme temeline dayanır. Cihazınızın kullanım oranına bağlı olarak ilk günkü kadar hızlı çözümler üretebilmekteyiz.

 Ekran

Ekran Boyutu: - / 7 inç Çözünürlük: 800 x 1280 Dokunmatik Ekran: Evet Ekran Boyutu (inç): 7 inç Dokunmatik Tipi: Kapasitif Dokunmatik ekran Ürün numarası: 1163784

RAM

Bellek Boyutu: 1 GB Maks. Desteklenen Bellek: 32 GB

İşlemci

İşlemci: A33,Quad core,ARM Cortex A7 İşlemci Üreticisi: İşlemci Hızı: 1.3 Ghz

Sabit disk

Hard disk 1: 8 GB Sabit disk kapasitesi: 8 GB

Bağlanabilirlik

Bağlantılar: Wi-Fi, 2.0, Micro SD, 3.5 mm Jack

Camera

Kamera Çözünürlüğü: 5 MP Ön Kamera: Evet Ön Kamera Çözünürlüğü: 2 MP

Güç kaynağı

Batarya Ömrü: 2800 mAh Batarya Tipi: Li-Po

Genel özellikleri

Boyutlar (GxYxD) / Ağırlık: - / 255 g Ürün Tipi: Tablet PC Renk: Beyaz Ağırlık: 255 g Üretici Garantisi: 2 Yıl Resmi Üretici Garantil
Adana Poly Pad Tablet Servisi,Poly Pad Tablet Servisi,Poly Pad Servisi Adana,Poly Pad Tablet Teknik Servisi,Tablet Yedek Parçaları,Poly Pad Teknik Servisi,Poly Pad Tablet Tamiri,Adana Tablet Servisi,Adana Poly Pad Tablet Servisi,
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj